Usbl satser i Hamar
Området i og rundt Hamar er i vekst, og behovet for boliger er stort. Derfor satser vi i Usbl på både utleieboliger og boligprosjekter der du kan finne din nye drømmebolig.
Allerede i løpet av året vil Usbl tilby nyoppussede 1-, 2- og 3-roms leiligheter til utleie i Hamar sentrum, nærmere bestemt Grønnegata 55.
Men Usbl vil også bygge nye boliger for salg. Et nytt boligprosjekt, Ankerløkka Park, er under planlegging, med både to-, tre- og fireroms leiligheter, alle med én eller to balkonger.
Uansett om du vil leie eller eie din egen bolig, lønner det seg med Usbl-medlemskap. Som medlem hos oss vil du ha forkjøpsrett ved kjøp av bolig i Ankerløkka Park, og du har fortrinnsrett på utleieboligene i Grønnegata 55.
Usbl-medlemskapet gir deg også forkjøpsrett på over 90.000 boliger i hele landet, både bruktboliger og nye boliger. I tillegg har du muligheten til å leie over 500 leiligheter i Oslo, Lillestrøm og Hamar. Og husk at du slettes ikke trenger å ha vært medlem i årevis for å sikre deg en leilighet. I mange tilfeller vil kun noen dagers ansiennitet sikre deg bolig.
Ankerløkka Park
Leiligheter med gangavstand til Hamar sentrum.
Sverres gate 33
Eiendommen ligger sentralt i Hamar sentrum og rommer 38 kompakte leiligheter i størrelse 21 til 68 m2. Leilighetene egner seg godt for enslige, par, studenter og eldre.
Usbl Innlandet
Hos Usbl’s lokalkontor på Hamar kan borettslag og sameier få hjelp til både forretningsførsel og prosjektledelse ved oppgradering av bygninger og uteområder.