3. mars 2011
I vårt nye prosjekt i Holmestrand planlegges det å bygge 24 boliger i nært samarbeid med Holmestrand kommune.
Det blir romslige 2- og 3-roms boliger med livsløpsstandard. Boligene får gode planløsninger og heis selv om det kun er tre etasjer. Det blir opprettet felles takterrasse for beboerne i borettslaget som gir mulighet for sittegrupper for felles hygge. I tillegg har beboerne bruksrett til felles hage på Kjærsenteret. På bakkeplan, delvis under bygget, blir det parkeringsplasser for leilighetene.
Salgsstart planlegges sommeren 2011.
Beliggenhet
Prosjektet ligger midt i Holmestrand sentrum, i kvartalet Bekkegaten/Langgaten/Rådhusgaten.
Boligene bygges vegg i vegg med Kjærsenteret og Kjær borettslag som også er spesielt tilrettelagt for aldersgruppen over 60 år. Du kan dermed gå tørrskodd til senteret og benytte deg av alle de tilbud som tilbys der. Det er for øvrig kort vei til alle servicefunksjoner.
Trygghet i boligen
Usbl vil også i sitt nye prosjekt i Holmestrand vektlegge trygghet og sikkerhet for beboerne og alle boligene vil derfor få installert vår sikkerhetspakke som standard. Det vil si at boligene vil få integrert alarm-, vann- og el-stopp. Dermed er du og dine verdier ivaretatt enten du er ute eller hjemme. Andre hjelpemidler som eksempelvis heve-/senkeutstyr til kjøkken og bad vil være mulig å bestille som tilvalg.
Kontakt
For mer informasjon om prosjektet, ta kontakt med GARANTI Eiendomsmegling ved Merethe Lunden Andreassen på
tlf. 926 25 528 eller e-post.
Se nettsiden til prosjektet